Mé reference

Reference realitního makléře a realitní kanceláře jsou určitě i pro vás jedním ze základních parametrů při rozhodování o spolupráci na prodeji nebo pronájmu vaší nemovitosti.

Děkuji za vaše hodnocení. Kladné hodnocení od spokojených klientů je pro mě odměna za dobře odvedenou práci a motivuje mě k dalšímu seberozvoji a tím ještě lepšímu servisu pro vás. Každý nový případ je pro mě novou zkušeností a výzvou.

Videoreference

Pronájmy bytů Brno-Pisárky, Brno-Trnitá, Kuřim

„Naše spolupráce s p. Mikuláškem u pronájmů bytových jednotek trvá již několik let a nemohu si ho vynachválit, vždy korektní a přátelská spolupráce a hlavně vše je vyřízeno podle mých představ a požadavků i ku prospěchu zúčastněným stranám.

Radim Hořák”

Prodej chaty, Nové Město na Moravě

„Chtěl bych touto cestou vyjádřit spokojenost s vstřícným a profesionálním přítupem pana Zdeňka Mikuláška při prodeji naší chaty. Velice oceňuji pravidelnou informovanost o průběhu prodeje, samotný prodej a řešení administrativních a právních úkonů s podejem spojených.

Pana Mikuláška mohu pro nákup či prodej nemovistí vřele doporučit!

S pozdravem Milouš Pávek”

Pronájem bytů 1+kk, Tábor, Brno-Žabovřesky

„Jelikož vlastním nájemní dům a momentálně se jednalo o dva zrekonstruované byty 1+kk na ulici Tábor, byla spolupráce s panem Mikuláškem jako vždy perfektní. Našel rychle a spolehlivě nájemce dle našich představ. Je kreativní, jeho videa jsou k nemovitostem zábavná a vtipná. Nevím o žádné jiné realitní kanceláři , která by měla tyto služby tak dokonale propracované. Z těchto důvodů jsem maximálně spokojen s panem Mikuláškem a rk Unicareal. Pana Mikuláška všem srdečně doporučuji.

Děkuji.

Balát Václav”

Prodej vícegeneračního RD, Těsná, Brno-Maloměřice

„S panem Mikuláškem jsme byli opět maximálně spokojeni. Vše, na čem jsme se domluvili, platilo na 100 %. Určitě doporučuji. O nic jsme se nemuseli starat, vše zařídil, o vše se postaral.

Moc děkujeme.

Jana a Tomáš Nahodilovi”

Prodej chaty, Nové Město na Moravě

„Děkujeme panu Mikuláškovi za milý a profesionální přístup. Inzerát nemovitosti (chata poblíž Nového Města na Mor.) byl více než vypovídající o reálném stavu. Ochota pana makléře poskytnout veškeré informace byla vzorná. Pokud bude možnost, rádi využijeme jeho služeb opětovně.

Manželé Černí”

Odhad ceny nemovitosti a pronájem RD Mathonova, Brno-Černá Pole

Odhad-ceny-nemovitosti-RD-Mathonova

„S profesionálními službami pana Mikuláška jsem byl velmi spokojen a mohu jen doporučit. Oceňuji spolehlivost, dochvilnost, vhled do dané problematiky a snahu vyjít vstříc zákazníkovi. Navíc provedl promptní a bezplatné nacenění RD na Mathonové. Tak si představuji práci realitního makléře.

Michael Mareš”

Prodej bytu OV 4+1, Polívkova, Brno-Medlánky

Prodej-bytu-OV-4-1-Polivkova-Brno-Medlanky

“Velmi oceňuji lidský přístup, rychlé, profesionální a srozumitelné jednání pana Mikuláška, který v krátkém čase našel kupce a prodal náš byt v Brně-Medlánkách na ulici Polívkova. Nebyla to první pozitivní zkušenost, kterou s panem Mikuláškem máme. Jeho dlouholeté znalosti v oboru pronájmu a prodeje nemovitostí i jeho pozitivní přístup se vyplatil i v tomto případě. Děkujeme!

S pozdravem, Petr Dobrovolný”

Prodej bytu OV 3+kk, Oblá, Brno - Nový Lískovec

Prodej bytu 3+1, Oblá, Brno- Nový Lískovec 1

“Pan Mikulášek byl velmi profesionální a přitom velmi milý a vstřícný. Díky jeho radám jsme byt prodali za výbornou cenu ve velmi krátkém čase. Spolupráci s panem Mikuláškem vřele doporučuji.

--- Ilona Navarová

Prodej a pronájem Brno, Brno-venkov a Boskovicko

Prodej-a-pronajem-Brno-Brno-venkov-a-Boskovicko

“Pan Mikulášek je makléř profesně na vysoké urovni, vždy spolehlivý, komunikatívní, a vzhledem k faktu, že nám prodal více nemovitostí, jsme nadmíru spokojeni. K hodnocení bych přidala ještě dalších pět hvězdiček.

Moc děkujeme, Bauerovi

Prodej bytu OV 1+1, Bednářova, Brno - Horní Heršpice

Prodej-bytu-OV-1-1-Bednarova-Brno-Horni-Herspice

“S panem Mikulášem spolupracuji již delší dobu. Dříve mi zprostředkovával pronájem bytu 1+1 v Horních Heršpicích a teď i jeho prodej. Jeho přístup byl vždy velmi profesionální a jsem rád, že jsem vždy dal na jeho doporučení. Byt se prodal rychle a za vyšší cenu, než jsem očekával. Jeho služby doporučuji každému, kdo chce prodat byt za nejvyšší možnou cenu.

--- Stanislav Juračka

Prodej bytu DB 3+1, Seifertova, Brno-Lesná

Prodej-bytu-DB-3-1-Seifertova-Brno-Lesna

“Přes pana Mikuláška jsem prodával byt 3+1 v Brně na Lesné na ulici Seifertova. Byť byl byt družstevní a ne v OV, tak ho prodal s bleskovou rychlostí a ještě za více peněz než jsem původně chtěl. Za mě je to opravdu machr v oboru. Příjemné jednání a dlouholeté zkušenosti byly opravdu znát, a vše vygradovalo v zábavně podaném videu které pro prodej vytvořil. Pana Mikuláška mohu jen doporučit a těším se na další spolupráci.

--- Jiří Kornhauser

Prodej bytu 2+kk, Prušánecká, Brno-Vinohrady (Židenice)

Prodej-bytu-2-kk-Prusanecka-Brno-Vinohrady-Zidenice

“Dobrý den, chci poděkovat za pomoc při prodeji bytu RK Unicareal a především panu Mikuláškovi, za jeho profesionalitu, slušnost v jednání a rychlost s jakou sjednal dva vážné zájemce o koupi bytu. S jeho přístupem a servisem jsem byl velice spokojen. Určitě ho doporučím všem známým.

 Ještě jednou děkuji a zdraví Ondřej Švajda”

Pronájem bytu 3+1 Zemědělská, Brno - Černá Pole

Pronajem-bytu-3-1-Zemedelska-Brno-cerna-pole

"Velmi jasná komunikace, uchopení zakázky a pan Mikulášek navíc disponuje velkou samostatností, což nám umožnilo provést pronájem bytu v době, kdy jsme byli v zahraničí. Jako velké plus oceňuji, že celá spolupráce fungovala na základě okamžitého pochopení našich klientských představ a bez zbytečných "omáček" došlo k realizaci, kdy pan Mikulášek nelenil, vše zpracoval a odvedl výbornou práci ve skvělé časové lhůtě. Nebudu váhat svěřit mu jakoukoli záležitost týkající se realit i do budoucna. Nutno říci, že ne všechny zkušenosti s lidmi pracujícími na realitním trhu mám podobné. Spíše bych přístup označila za nadstandardní.

Hodně úspěchu v práci přeje Soňa Knaiflová"

Odhad ceny nemovitosti, byt 3+1 Svatoplukova, Brno-Židenice

Odhad-ceny-nemovitosti-byt-3-1-Svatoplukova-Brno-Zidenice

“Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali panu Zdeňkovi Mikuláškovi a Ondřejovi Pelikánovi. Obrátili jsme se na ně s požadavkem o zhotovení cenového odhadu nemovitosti určený pro dědické řízení. Přístup obou byl vstřícný a rychlý. Potěšením pro nás bylo, že odhad byl profesionální a zdarma. Byli jsme spokojeni a v případě potřeby se na RK Unicareal s.r.o. určitě obrátíme.

Děkujeme oběma. Helena Hnátová”

Prodej pozemku Hostěnice, Brno-venkov

Prodej-pozemku-Hostenice-Brno-venkov

“Tímto chci poděkovat za skvělou práci realitní kanceláře Unicareal. Především za osobní a profesionální přístup p. Mikuláška, při prodeji pozemku v Hostěnicích, přestože byl celý proces právně složitý a zdlouhavý z důvodů odkupu 1/9 tohoto pozemku od státu.

Petr Němec"

Pronájmy Brno, firma SAVARE, spol. s.r.o.

Pronajmy-Brno-firma-SAVARE-spol-s-r-o

"Už 9. rok spolupracujeme s panem Zdenkem Mikuláškem – pronájem bytů. Jako pronajímatele velice ceníme, že se vždy na něho můžeme spolehnout:

  • nabídku bytu připraví pečlivě a odborně

  • reaguje flexibilně a rychle podle naši potřeby

  • s jeho dobrými znalostmi lidí vždy našel vhodné nájemníky

  • i po uzavření NS se můžeme na pana Mikuláška obrátit a žádat ho o radu a pomoc

Jeho vystupování a jednání je vysoce profesionální a přitom přátelské, dokáže najít správný přístup k věci.

My jsme pana Mikuláška už doporučili příbuzným (také z úspěchem a k velké spokojenosti) a rádi doporučíme i ostatním v budoucnu.

Jsme rádi, že jsme pana Mikuláška poznali a těšíme se na další spolupráci s ním a s RK Unicareal."

--- Sobotkovi

Prodej bytu 4+1 Svážná, Brno – Nový Lískovec

Prodej-bytu-4-1-Svazna-Brno-Novy-Liskovec

"Před třemi měsíci jsem prodával byt 4+1 na ulici Svážná 16 v Brně - Nový Lískovec. Hledal jsem nějakou realitní kancelář orientovanou na lokalitu Brno a nakonec jsem zvolil Unicareal, kde inzerovali možnost vybrat si makléře a v jejich seznamu jsem našel pana Mikuláška, kterého jsem znal z recenzí. Pan Mikulášek dostál svému hodnocení i v mém případě. Práce jej evidentně baví a prodej byl bezproblémový, komunikativní a rychlý. Za mě rozhodně doporučuji.

Děkuji

Ing. František Hrabica"

Prodej bytu 2+1 Foerstrova, Brno-Žabovřesky

Prodej-bytu-2-1-Foerstrova-Brno-Zabovresky

"Děkujeme panu Zdeňku Mikuláškovi a RK Unicareal za rychlé jednání a profesionální přístup při prodeji bytu 2+1 na ulici Foerstrova v Brně Žabovřeskách. Jsme velice spokojeni - bohaté zkušenosti s prodejem nemovitostí a podnětné postřehy ze strany p. Mikuláška, právní poradenství, efektivita a rychlost vyřízení - byt prodán během prvního dne prohlídek. Vřele doporučujeme a ještě jednou děkujeme za perfektní spolupráci.”

S pozdravem Ing. David Čadílek"

Prodej bytu 3+1 Kneslova, Brno-Černovice

Prodej-bytu-3-1-Kneslova-Brno-Cernovice

"Spolupráce s panem Zdeňkem Mikuláškem na prodeji bytu 3+1 ulice Kneslova v Černovicích, proběhla k naší úplné spokojenosti, oceňuji jeho profesionální přístup a ochotné, operativní řešení prodeje bytu. Společnost Unicareal s.r.o. doporučujeme.

Děkujeme, manželé Jedličkovi"

Prodej bytu 3+1 Opálkova, Brno-Bystrc

Prodej-bytu-3-1-Opalkova-Brno-Bystrc

"Děkujeme za velmi profesionální, přitom však stále lidský a férový přístup panu Zdeňku Mikuláškovi a RK Unicareal, který jsme již podruhé ocenili při hladkém a efektivním průběhu celého procesu při prodeji našeho bytu 3+1, v Brně Bystrci, na ulici Opálkova.

Ing. Dalibor Vardan"

Pronájem bytu 2+1 Čebín, Brno-venkov

Pronajem-bytu-2-1-Cebin-Brno-venkov

"Dobrý den p. Mikulášku, děkuji Vám za vysoce profesionální a přitom velmi příjemné jednání při pronájmu našeho bytu, který byl jistě i Vaší zásluhou velmi rychlý.

S pozdravem a přáním dobrého

Zdraví v těchto těžkých dnech Vám všem....  Věra Malásková"

Prodej a pronájem Brno

Prodej-a-pronajem-Brno

"Dobrý den všem spokojeným zákazníkům Unicareal.

Jsem jeden z dlouhé řady těch, co se mohou vždy spolehnout na vynikající  práci celé RK. Nemohu však opomenout excelentní přístup p.Mikuláška, u kterého je zákazník vždy na prvním místě . Díky jeho profesionalitě spolupracujeme  již léta a vždy s plnou spokojeností.

Díky

Kyselý Ivan"

Prodej pozemku Lelekovice

Prodej-pozemku-Lelekovice

"Děkuji panu Mikuláškovi a realitní kanceláři Unicareal s.r.o. za maximálně profesionální a bezproblémovou spolupráci při prodeji zahrady během letošního léta.

Simona Mašková"

Prodej bytu 1+kk Vltavská, Brno - Starý Lískovec

Prodej-bytu-1-kk-Vltavska-Brno-Stary-Liskovec

"Vážení,

tímto Vám chci poděkovat za úspěšné zprostředkování pořízení naší nemovitosti - bytu 1+KK na ulici Vltavská, Brno - Starý Lískovec.
Pan Mikulášek měl vždy vše připraveno. Jeho vystupování a jednání bylo profesionální.
Velké díky panu Mikuláškovi i Vaší realitní kanceláři.
Velmi rádi Vás doporučíme.

S přáním pěkných pracovních i osobních dnů
Smržovi"

Prodej bytu 2+1 Ostružinová, Brno-Medlánky

Prodej-bytu-2-1-Ostruzinova-Brno-Medlanky

"Vážení,

především Vás chci pozdravit a poděkovat Vaší RK, jmenovitě panu Mikuláškovi, za úspěšné zprostředkování a do konečné fáze provedení prodeje naší nemovitosti - bytu 2+1 na ulici Ostružinová, Brno-Medlánky.
Pan Mikulášek měl vždy vše připraveno, zajištěno, sama prezentace bytu byla na úrovni, stejně tak jeho vystupování, jednání a profesionální přístup.
Velké díky panu Mikuláškovi i Vaší RK.
Do budoucna Vás rádi doporučíme.

S přáním pěkných pracovních i osobních dnů

Barbora Lukášová"

Prodej bytu 2+1 Turgeněvova, Brno-Černovice

Prodej-bytu-2-1-Turgenevova-Brno-Cernovice

"Dobrý den pane Mikulášku,

děkuji za pomoc při prodeji mého bytu 2+1 ul. Turgeněvova v Brně Černovicích v zimě 2017. Byla jsem velmi spokojená s Vaší komunikací, rychlým jednáním a vstřícností při vyřizování formalit. Určitě bych Vaše služby doporučila mým známým a i lidem, kteří se nemohou rozhodnout kterou realitní kancelář zvolí.

S přáním pěkného dne Kolesnáčová Zdena"

Prodej RD Vlasatice, Brno-venkov

Prodej-RD-Vlasatice-Brno-venkov

Spokojení prodávající klienti mi dokonce upekli ve své rodinné cukrárně naprosto skvělý dort s logem naší RK.

--------------

"Dobrý den pane Mikulášku,

děkujeme Vám za prodej našeho rodinného domu ve Vlasaticích v roce 2016.
Dům jsme prodávali více jak 4 roky bez úspěchu, než jsme začali spolupracovat s Vámi.
Ve srovnání s makléři se kterými jsme za tuto dobu spolupracovali,jsme měli u Vaší osoby konečně pocit,
že se s prodejem něco děje. Byli jsme spokojeni s profesionálním přístupem a rychlým jednáním.
Můžeme jen doporučit.
ještě jednou moc děkujeme

s pozdravem Ivan a Helena Malíkovi
Vlasatice"

Prodej bytu 2+1 Zborovská, Brno-Žabovřesky

Prodej-bytu-2-1-Zborovska-Brno-Zabovresky

"V průběhu několika let jsem spolupracovala s panem Mikuláškem a RK Unicareal. Několikrát ohledně pronájmu a vždycky jsem z finálního výsledku měla velmi dobrý pocit. Když jsem nedávno prodávala svůj byt OV 2+1 na ul. Zborovská v Brně Žabovřeskách , opět jsem se obrátila na něj. Se vším mi ochotně poradil, vždy bylo na něj spolehnutí a vše co bylo potřeba zařídil. Vlastně jsem se téměř o nic nemusela starat. Takových makléřů, kdyby bylo více... bylo by i více spokojenějších klientů, kteří těchto služeb využívají.

🙂 Děkuji Hana Čánská"

Pronájem bytu 2+kk Dusíkova, Brno-Lesná

Pronajem-bytu-2-kk-Dusikova-Brno-Lesna

"Dobrý den pane Mikulášku,

děkuji Vám za plodnou spolupráci při pronájmu bytu na Dusíkové ulici v Brně- Lesná.
Oceňuji zejména časovou flexibilitu, ale celkově byla spolupráce na vysoké úrovni. V dnešní době, kdy je takové množství realitek a makléřů je potřeba najít ty správné realitní partnery.

S pozdravem Ing. Radek Kalod"

Prodej bytu 1+kk Tomečkova, Brno-Lesná

Prodej-bytu-1-kk-Tomeckova-Brno-Lesna

"Dobrý den,

prostřednictvím realitní kanceláře Unicareal, se kterou jsem již v minulosti nejednou spolupracovala, jsem prodala svůj byt 1+kk v Brně-Lesné. Zvláště musím vyzdvihnout realitního makléře pana Zdeňka Mikuláška, který svým jedinečným přístupem a všeobecnými znalostmi v realitní oblasti odvedl opravdu perfektní práci.
Pokud budu v budoucnosti potřebovat pomoc realitní kanceláře, obrátím pouze na Unicareal a konkrétně na pana Zdeňka Mikuláška.

Děkuji, s pozdravem

Martina Sojková"

Pronájem bytu 2+1 Došlíkova, Brno-Židenice

Pronajem-bytu-2-1-Doslikova-Brno-Zidenice

"Pronajímali jsme byt 2+1 v Brně -Židenicích za spolupráce realitního makléře pana Zdeňka Mikuláška. Jeho přístup a jednání hodnotím jako velice profesionální. S klienty vždy jednal velmi vstřícně a ochotně zajistil vše potřebné. S jeho přispěním byl pronájem bytu sjednán ve velmi krátkém čase.

Děkuji.

S pozdravem Ivona Lorencová"

Prodej obchodního prostoru Říčanská, Brno-Bystrc

Prodej-obchodniho-prostoru-Ricanska-Brno-Bystrc

"Dobrý den pane Mikulášku,

chtěl bych Vám poděkovat za dobře odvedenou práci, kterou jste odvedl v případu tak složitém, jako byl prodej obchodního prostoru na ul.Říčanská.
Ochota a pracovní nasazení je Vaší silnou stránkou,kterou určitě ocení nejen vedení RK, ale též bezpočet Vašich dalších zákazníků.

Ještě jednou děkuje a hodně zdaru přeje Váš spokojený klient.
Kyselý Ivan"

Prodej bytu 3+1 Uzbecká, Brno-Bohunice

Prodej-bytu-3-1-Uzbecka-Brno-Bohunice

"Dobrý den pane Mikulášku,

chtěla jsem Vám poděkovat, spolupráce s Vámi byla na jedničku a naprosto na profesionální úrovni. Více takových firem.

Hezký den

Brejchová"

Prodej bytu 2+kk Haškova, Brno-Lesná

Prodej-bytu-2-kk-Haskova-Brno-Lesna

"Vážený pane Mikulášku,

chtěla bych Vám a Vaší kanceláři touto cestou poděkovat za velmi příjemnou a úspěšnou spolupráci. S Vaší RK máme již několikerou zkušenost a i tentokrát vše proběhlo dle nastavených pravidel, prodej bytu byla zprostředkována rychle a bez komplikací a i následná péče a vyřizování související administrativy proběhla bez sebemenších potíží. Váš celkový přístup, pružnost v jednání, vstřícnost a ochota, jsou v dnešní době dle mých zkušeností spíše výjimkou. Přeji Vám i Vaší RK mnoho dalších úspěchů a mnoho dalších spokojených klientů. Velmi ráda se na Vás příště opět obrátím.

S pozdravem

Michaela Thomisová"

Prodej bytu 3+1 Valašská, Brno - Starý Lískovec

Prodej-bytu-3-1-Valasska-Brno-Stary-Liskovec

"V letošním roce v průběhu října jsem realizovala prodej bytu v Brně ve spolupráci s RK Unicareal.

Ráda bych touto cestou doporučila i ostatním zájemcům o případný prodej své nemovitosti tuto realitní kacelář, kde musím pouze kladně hodnotit, jak zodpovědný přístup k realizaci propagace, inzerce a dalších právních záležitosti, tak i aktivitu ze strany makléře pana Zdeňka Mikuláška.

Děkuji a jsem s pozdravem

Andrea Bučková"

Prodej bytu 3+1 Oblá, Brno - Nový Lískovec

Prodej-bytu-3-1-Obla-Brno-Novy-Liskovec

"V červnu letošního roku jsme se obrátili na pana Mikuláška ze společnosti Unicareal s žádostí o prodej bytu. Jednání bylo velmi korektní a ocenili jsme hlavně prodejní zkušenosti a velmi dobrou znalost trhu tohoto realitního makléře. Do 14ti dnů jsme měli kupce - nemovitost byla prodána za námi požadovanou prodejní cenu. Se službami jsme byli velice spokojeni.

Děkuji.

S pozdravem Daria Balogová"

Prodej bytu 2+1 Masná, Brno-Trnitá

Prodej-bytu-2-1-Masna-Brno-Trnita

"Radi by sme sa tymto podakovali panovi Mikulaskovi za bezproblemovy a rychly priebeh kupy nasho bytu. Ocenili sme najma jeho skusenosti a znalosti. V pripade, ze nas nieco zaujmalo, hned nam ochotne vsetko zistil a ozval sa. S jeho sluzbami sme boli nadmieru spokojni.

Tak este raz Vam tymto dakujeme za kupu bytu a prajeme vela dalsich uspechov.

S pozdravom

Lenka Micenkova"

Prodej RD Jemelkova, Brno - Starý Lískovec

Prodej-RD-Jemelkova-Brno-Stary-Liskovec

"Ve věci prodeje rodinného domu ve Starém Lískovci na ulici Jemelkova na jaře 2014 jsme se obrátili na realitní kancelář Unicareal, s.r.o., zastoupenou na základě plné moci panem Zdeňkem Mikuláškem.
S opravdu profesionálním přístupem pana Mikuláška a nadstandardními službami, která
firma nabídla, jsme byli velmi spokojeni..
Od smlouvy o zprostředkování prodeje nemovitosti až po uzavření vlastní kupní smlouvy uběhla velmi krátká doba dvou měsíců a deseti dnů.
Navržená a vyjednaná kupní cena plně odpovídala našim představám.

Oldřich Bartoněk"

Prodej RD Klobásova, Brno - Starý Lískovec

Prodej-RD-Klobásova-Brno-Stary-Liskovec

"V jarních měsících letošního roku (2014) jsme řešili prodej domu v Brně Starém Lískovci. Prodej jsme zadali panu Zdeňku Mikuláškovi z realitní kanceláře Unicareal. Spolupracovali jsme s ním již dříve a byli jsme spokojeni.I při tomto novém procesu se nám osvědčil jeho fundovaný profesní přístup a dům jsme za jeho pomoci prodali za podmínek,které nám plně vyhovovaly. Tímto mu děkujeme a každému jeho služby doporučujeme.

Jiří a Marie Šubovi"

Prodej bytu 5+1 Uzbecká, Brno-Bohunice

Prodej-bytu-3-1-Uzbecka-Brno-Bohunice

"S Vašimi službami jsme byli spokojeni. Vše, na čem jsme se domluvili, platilo a i komunikace byla v pořádku.

Naši spolupráci s makléřem Zdeňkem Mikuláškem jsme zahájili dne 8. 6. 2014 a kupní smlouva na byt byla uzavřena za 3 měsíce. S veškerým servisem, včetně právního, jsme byli spokojeni.

S pozdravem

Mgr. Jiří Koláček, advokát"