Můj příběh

Jak to začalo a proč volba padla na reality?

Nechci vás nudit, a proto budu stručný a věcný.

  • Střední průmyslová škola slévárenská zakončená maturitou... zřejmě špatná volba.
  • Základní vojenská služba... na modrou knížku jsem byl příliš zdravý…

No a co dál? Kde na mě čeká štěstí s otevřenou náručí?

Zhruba tříleté etapy různých typů zaměstnání i zaměření. Pořád ale nespokojenost s tím, že jsem na této pozici lehce postradatelný a zaměnitelný.

Zdeněk Mikulášek - realitní makléř

Jsem bývalý aktivní sportovec (atletika a judo). Zde jsem získal houževnatost a touhu vítězit, proto nic nevzdávám.

Konečně plamínek naděje a nástup do velké a úspěšné firmy se sanitou a koupelnami. Zde jsem se tak trochu našel a začal konečně vítězit. Už jsem objevil činnost, která funguje a zároveň i baví. Byla to obchodní činnost a práce s lidmi. V této firmě jsem získal neocenitelné obchodní vzdělání.

Tak teď už jen najít vhodný obor. Koupelny nebyly úplně to pravé.

Realitní činnost mě lákala už dlouho, takže volba byla jasná.

Po absolvování základní průpravy v menší realitní kanceláři jsem našel zázemí společnosti Unicareal s.r.o., která je postavena na principu slušnosti a úspěchu.

Konečně jsem měl veškeré podmínky pro to, abych byl spokojený, a tudíž společnosti skutečně prospěšný tak, jak jsem si přál.

podane-ruce

A co dál?

Neustále pracuji na svém technickém rozvoji, obchodních a marketingových dovednostech, abych vám mohl nabídnout ze své kuchyně vždy o trochu víc než ostatní. Zároveň přistupuji ke každému případu naprosto individuálně a každý případ řeším na míru. Dělá mně velkou radost, že od roku 2010, co v realitách působím, se z některých mých dlouholetých klientů stali mí přátelé.