10 důvodů proč spolupracovat s Mikuláškem

1. Skvěle hodnocen klienty

Jsem prověřený a výborně hodnocený realitní makléř s dlouholetou praxí. Pozitivní hodnocení je určitě i pro vás jedním z rozhodujících kritérií při výběru vhodného realitního makléře i realitní kanceláře.

Reference klientů

2. Máme se společně o koho opřít

Spolupracuji od roku 2013 se spolehlivou Brněnskou realitní kanceláří Unicareal, která si zakládá na slušnosti, úspěchu a spolehlivém právním zázemí.

Unicareal

3. Specializace a znalost lokality

Lokality na které se specializuji dobře znám a umím vyzdvihnout jejich výhody při prezentaci. Má přímá specializace je Brno, Brno-venkov, Blanensko (Moravský kras) a Vysočina. Po domluvě se můžeme dohodnout i na zprostředkování prodeje nemovitosti v jiných lokalitách.

4. Kvalita, nikoliv kvantita

Ke každému obchodnímu případu přistupuji naprosto individuálně a obchodní strategii doslova šiju na míru konkrétní nemovitosti.

5. Umím prodat

Jsem obchodník s tahem na bránu a mým cílem je vaši nemovitost opravdu prodat, nikoliv ji pouze nabízet.

6. Reality zvesela, ale efektivně

Zakládám si na lidském přístupu, nadhledu, ale zároveň kladu důraz na naprostou efektivitu prodejního procesu.

7. Nejsem tajný agent

Když prodáváte nemovitost, je potřeba, aby se o tom potenciální kupci dozvěděli a proto okatá a promyšlená prezentace s následnou propagací, je základním stavebním kamenem pro následný úspěšný prodej. Využívám veškerých moderních prezentačních prostředků, včetně sociálních sítí. Vždy se snažím přidat i něco navíc tak, aby vám zůstala na prodávanou nemovitost i pěkná památka.

Videoprezentace

8. Nebojím se prodávat i méně atraktivní nemovitosti

Jsem kreativec a umím i s tamtoho onoho upléct bič. Tím chci říct, že i nemovitost, která zdánlivě vypadá neatraktivní, má svého kupce. Jen je potřeba umět najít a prodat její někdy dobře skryté výhody a vyzdvihnout je jak v prezentaci, tak hlavně i na samotné prohlídce.

9. Kvalitní právní servis

Spolupracujeme s ověřeným advokátem Mgr. Vladimírem Dvořáčkem, který je členem advokátní komory a specialistou na realitní právo.

10. Projekt RAPUJÍCÍ MAKLÉŘ

Jsem tvůrcem unikátního a již praxí prověřeného marketingového projektu Rapující makléř, který zásadním způsobem zviditelní prodávanou, nebo pronajímanou nemovitost.

Více o projektu Rapující makléř.

O projektu se psalo i v médiich:     

Máte dotaz? Napište mi:
* povinné pole